Serwis stron internetowych

Do każdej zrobionej przez nas strony internetowej oferujemy opcjonalne usługi serwisowe. Usługi te mogą być objęte miesięcznym, stały rozliczeniem w formie abonamentu lub rozliczane jako prace na zlecenie.

 

Umieszczenia dodatkowych treści
W ramach prac oferujemy umieszczenie dodatkowych treści na stronie internetowej. Mogą to być dodatkowe artykuły o tym co się dzieje w firmie, zmiana adresów, dodania zdjęć do galerii lub danych kontaktowych poszczególnych pracowników czy też rozbudowa oferty produktowo usługowej. Prace te nie łączą się z rozbudową funkcjonalności danej witryny.

Rozbudowa funkcjonalna
Każdą ze stron, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów możemy rozbudować o dodatkowe funkcjonalności. W ramach tych prac proponujemy przykładowo uruchomienie nowych modułów jak galeria zdjęć, formularz kontaktowy, bloga lub innych funkcjonalności.

Prezentacja w przeglądarce Google
W ramach współpracy możemy zaproponować również odpowiednią prezentację strony w wyszukiwarce Google poprzez dodanie mapy strony oraz wprowadzenie strony do narzędzi indeksowania.

Prowadzenie kampanii reklamowej
Firma Systeo proponuje  przygotowanie kampanii dla narzędzia Adwords. Jest to narzędzie firmy Google, które umożliwia dotarcie do szerszej grupy odbiorców ze stroną internetową. Dzięki odpowiednio przygotowanej kampanii informacje o ofercie dotrą do osób zainteresowanych Państwa ofertą.

Prowadzenie newsletter
W ramach naszej oferty proponujemy Państwu usługę przygotowania i wysłania informacji mailowych w formie newsletter. Usługa ta zawiera